MÖBLER / Möbler, övrigt / Barnsäng 12476566

nr 1247 6566

Barnsäng

1940-tal, utdragbar. Längd: 83cm. Djup: 66cm. Höjd: 53cm.

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 8 april 2019
kl 19:31:49